Liczniki osób - Bramki antykradzieżowe


Przejdź do treści
CAM 9
Zliczanie osób w wybranej strefie
lub po przekroczeniu wirtualnej linii.
Licznik osób CAM9

Funkcja liczenia osób wykorzystuje zaawansowaną technologię przetwarzania obrazu.
Do przechwytywania informacji z głębi obrazów kamera CAM9 wykorzystuje samouczące algorytmy, analizuje i wykrywa człowieka.
CAM9 umie zliczać obiekty docelowe w czasie rzeczywistym przekraczające wirtualną linię.
Kamera zapewnia statystyki dotyczące wejść i wyjść poszczególnych osób z 95% precyzją.
Liczenie osób w obu kierunkach.
MF2
Licznik osób z czujką radarową MF2

Funkcja liczenia osób wykorzystuje radar.
Zapewnia to całkowitą poufność.
Do przetwarzania informacji, analizuje i wykrywa człowieka.
Umie zliczać kilkuosobowe grupy poruszające się w obu kierunkach. (licznik dwukierunkowy)
Radar zapewnia informacje dotyczące wejść i wyjść poszczególnych osób z 90% precyzją.
Informacje o zliczaniu przekazywane są bezpośrednio do serwera klienta.
Czujka jest instalowana nad przejściem na wysokości od 2,5m do 4m.

Program obsługi do licznika osób C15
Licznik osób z programem obsługi poprzez internet.
Dostępne są wykresy graficzne, statystyki i zdalna konfiguracja
licznika osób.
Licznik osób C15
umożliwia podłączenie 2 barier IR. Może zliczać ruch osób z jednym lub z dwoma wejściami. Pracuje poprawnie z podłączoną  1 barierą lub dwoma barierami IR. Obsługa licznika i programu została zautomatyzowana i uproszczona do niezbędnego minimum.
Na wbudowanym wyświetlaczu pokazuje datę, czas, stan baterii, stan połączenia, wyniki z 2 wejść. Program na serwerze dodatkowo informuje o odłączonym liczniku od zasilania i przesłoniętej lub uszkodzonej barierze IR.
Wewnętrzna pamięć zapamiętuje dane z licznika 1 i licznika 2 dla ostatnich 365 dni. Zapis danych jest aktualizowany o każdej równej godzinie. Każdego dnia licznik jest automatycznie zerowany i wskazanie biegnie od „0”.
Odczytanie danych jest możliwe poprzez program COUNTER C15. Licznik może pracować ON LINE i OFF LINE. Aktualizacja danych w bazie nastąpi samoczynnie po uzyskaniu połączenia komputera z licznikiem C15. Program komputerowy może odbierać dane zarówno w sieci lokalnej poprzez LAN jak i internet . Każdy licznik ma indywidualną fabryczną nazwę, której można nadać własną przyjazną nazwę np. pkt. handlowego. Program na serwerze nie ma ograniczenia co do ilości obsługiwanych liczników.
Program obsługi na serwerze również generuje statystki w wybranym okresie dziennym, miesięcznym lub rocznym i umożliwia porównanie danych z wybranych liczników w wybranym okresie.
Licznik C15 wysyła dane do serwera poprzez połączenie z routerem WiFi. Licznik wysyła dane do komputera on line po wykryciu kolejnego wejścia.

Opcjonalnie na zamówienie może być wyposażony w barierę z odbiciowym czujnikiem IR  mocowanym po jednej stronie wejścia, natomiast po drugiej stronie jest tylko odblask. To rozwiązanie działa do szerokości max 4m.
Dostępne są również laserowe czujniki LS4 do montażu nad wejściem. (1 czujnik LS4 dla wejścia o szerokości od 1 do 2 m.)

|    REGULAMIN SKLEPU     |   ZWROTY TOWARU     |
FH INTEGER

www.eassystem.eu

PRZEMYSŁOWA 13
37-450 STALOWA WOLA
Wróć do spisu treści